Допомога в підборі дверей:

У Вас є запитання по модельному ряду? Ми допоможемо з вибором!

Замовити дзвінок

Вхідні двері на замовлення в будинок

У всіх дверях можна: змінити розмір, вибрати колір, додати ковку, склопакет, підібрати замок. Внесені зміни збільшують або зменшують вартість дверей.

Сторінки

Замовити вхідні двері в будинок від виробника

Компанія “VDIM” пропонує виготовлення вхідних дверей за найнижчою ціною під замовлення. Більше 15 років мы надаємо широкий спектр продукції і послуг, пов'язаних c захистом вашого житла:

  1. Виробляємо вхідні броньовані двері нестандартних розмірів;
  2. Виробляємо міжкімнатні двері нестандартних розмірів;
  3. Розробляємо дизайн за бажанням клієнта;
  4. Ми пропонуємо більше 500 видів вхідних і міжкімнатних дверей.

Компанія заснована в 2004 році. На першому етапі своєї діяльності займалася продажем, встановленням та обслуговуванням металевих дверей. На даний момент компанія має власне виробництво в Новому Роздолі (Львівська область) з повним циклом виробництва металевих і міжкімнатних дверей (зварювання, фарбування, складання, встановлення, сервіс). На вході сталеві листи, полімерні та МДФ накладки українського виробництва, європейські замки, а на виході - одні з найвідоміших в Україні дверей.

➤ Які переваги вхідних дверей від виробника?

Ми пропонуємо дверні конструкції власної розробки з профільної труби, які здобули схвальні відгуки задоволених покупців. Наш каталог налічує кілька сотень різноманітних моделей вхідних дверей по доступних цінах в нестандартних розмірах.

➤ Як здійснюється доставка дверей по всій території України?

Двері доставляють в будь-який населений пункт України безкоштовно. Єдине, що потрібно від покупця, це зайти в інтернет-магазин і вибрати модель. Виріб пакується в захисну плівку, яка захищає поверхню конструкції від деформації, подряпин, тріщин.

Доставка здійснюється в зручний для клієнта час. Будь-які питання щодо доставки можна задати консультанту.

➤ Двері можуть бути виготовлені за нестандартними розмірами?

Стандартні розміри дверей не підходять для установки за габаритами? Не турбуйтеся! У нас є рішення цієї проблеми! Кожна модель дверей на нашому сайті розроблена з калькулятором. Введіть свій розмір - одразу отримаєте ціну.

Читати повністю